Gramy z WOŚP – Zagraj z Nami! Poznaj Mały Żel o Wielkiej Mocy Pomocy!

W myśl zasady „działaj lokalnie…” Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A. przekazały blisko 3000 sztuk Żelu do Dezynfekcji Rąk dla wolontariuszy WOŚP z Łodzi i regionu. Ponadto spółka zaprasza do charytatywnych aukcji w których do wygrania są bony o wartości 100, 500 i 1000 zł brutto do firmowego sklepu internetowego z chemią motoryzacyjną, środkami czystości oraz dezynfekcją: www.sklep.organika.com.pl

 

Już w najbliższą niedzielę, wolontariusze WOŚP wyjdą na ulice z puszkami by zbierać pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. 29. Finał WOŚP pod hasłem FINAŁ z GŁOWĄ odbędzie się 31 stycznia.

 

W tym trudnym czasie walki z koronawirusem, chcąc pomagać, wolontariusze muszą zadbać również o swoje bezpieczeństwo. Wspierani przez lokalnych przedsiębiorców będą mogli napić się kawy czy zjeść darmowy posiłek. Jak jednak zachować zasady higieny i zadbać o czyste ręce? W odpowiedzi na ten problem łódzka firma ORGANIKA S.A. zadbała o bezpieczeństwo wolontariuszy wyposażając ich w Żel do Dezynfekcji Rąk CRISS.

 

„Wolontariusze odgrywają kluczową rolę w każdym finale WOŚP. W tym roku jest ich w Łódzkiem jeszcze więcej niż w ubiegłym roku. Cieszę się, że koronawirus nie przeszkodził Orkiestrze a ORGANIKA przyczyni się by ten Finał był bezpieczny” – mówi prezes firmy Sylwester Szymalak.

 

Charytatywne Aukcje WOŚP – bony do firmowego sklepu internetowego:

 

– Bon o wartości 100 zł brutto: https://allegro.pl/oferta/bon-100-zl-na-zakupy-online-chemii-motoryzacyjnej-10174798048

 

– Bon o wartości 500 zł brutto: https://allegro.pl/oferta/bon-500-zl-na-zakupy-online-chemii-motoryzacyjnej-10174945196

 

– Bon o wartości 1 000 zł brutto: https://allegro.pl/oferta/bon-1000-zl-na-zakupy-online-chemii-motoryzacyjnej-10174952907

 

Mały Żel o Wielkiej Mocy Pomocy:

Poznaj Żel do Dezynfekcji Rąk 250 ml – zobacz więcej:
https://organika.com.pl/produkt/chemia-gospodarcza/dezynfekcja/criss-zel-do-dezynfekcji-rak-250-ml/

 

O firmie:

 

Historia Zakładów Chemicznych ORGANIKA sięga początku XX wieku przy ul. Ciasnej w Łodzi, kiedy to dwaj przyjaciele założyli manufakturę chemiczną. Nikt wówczas nie przypuszczał, że sto lat później będzie to największa grupa kapitałowa w branży chemii motoryzacyjnej w Polsce. W połowie lat 50. to właśnie w zakładach na Ciasnej powstał pierwszy polski płyn hamulcowy R-3, a w kolejnych dekadach płyny hydrauliczne oraz płyn do spryskiwaczy ADIXOL. Firma jako pierwsza w Polsce opracowała także wielofunkcyjny środek smarująco-konserwujący UNIZOL – odpowiednik amerykańskiego WD-40, przy czym inżynierowie ORGANIKI potrzebowali mniej prób, niż 40 na opracowanie jego składu.

 

Po 100 latach firma przeprowadziła się na łódzki Teofilów budując nowoczesny kompleks zakładów chemicznych oraz rozwijając portfolio produktowe o środki czystości dla gospodarstw domowych oraz firm. Rok temu na samym początku pandemii firma rozpoczęła także produkcję płynów do dezynfekcji rąk i powierzchni.