Posiadamy kompetencje w ofercie private label w wymiarze kompleksowym:

1

Nasz produkt, Twoja marka.

 

Opracowujemy produkty specjalnie dla Klienta – dedykowane do jego potrzeb. Nasze laboratorium badawczo – rozwojowe gwarantuje wdrożenie nowych technologii i produktów, kontrolę dostawy surowca, kontrolę półproduktu, kontrole finalnego produktu oraz opracowanie i przygotowanie dokumentacji.

2

Wiemy jak.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu produktów pod logiem naszych Klientów. W zależności od zamówienia, możemy wykorzystywać opakowania wyprodukowane w jednej z naszych fabryk lub dostarczać gotowy produkt w opakowaniach zbiorczych.

3

Bogata oferta produktowa.

 

Jesteśmy elastyczni i wrażliwi na potrzeby naszych Klientów – oferowane przez nas produkty mogą być wzbogacone o nanocząsteczki miedzi, srebra lub krzemu, dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i zapachowych

4

Technologia.

 

Posiadamy kilkanaście linii produkcyjnych, w tym dwie w pełni zautomatyzowane i zrobotyzowane – wydajność 540 000 litrów dziennie. Z uwagi na dużą elastyczność produkcji jesteśmy, sprawny personel produkcyjny oraz możliwość szybkiego przezbrajania, jesteśmy w stanie w ciągu jednej zmiany w obrębie danej linii rozlewczej przechodzić z rozlewania jednego produktu na inny.

5

Pewność i jakość.

 

Na co dzień pracujemy z wiodącymi sieciami stacji benzynowych, w tym z firmą Lotos oraz z takimi partnerami jak: Jeronimo Martins, Carrerour, Auchan, Makro, Norauto.

organika_obrazek

Jaką markę możemy dziś dla Ciebie opracować?

Skontaktuj się z nami

Mapa dojazdowa


Formularz kontaktowy


    Imię i nazwisko

     
    Adres e-mail

    Temat wiadomości

    Treść wiadomości